Johnykovy stránky o všem možném a pro všechny !!!

Stahujte dle libosti! A zase se vraťte!!!

Návody do her

A Friend Indeed

A Friend Indeed

Ovládat hru můžete pomocí ovládacího panelu, který se vždy objeví, když najedete kurzorem myši k levému okraji obrazovky, nebo pravým tlačítkem myši můžete překlikávat na úkony, které právě chcete udělat. Inventář zobrazíte rychle stisknutím tabulátoru.

  • Klávesy :
    • [F5] - save
    • [F7] - load
    • [F9] - konec

Na začátku jděte do kuchyně a vezměte si ubrousky. Podívejte se do inventáře, máte v něm jeden klíč. Ten je od garáže. Odemkněte s ním dveře u schodů a vstupte do garáže.

Všimněte si jeepu a napravo nářadí. Z nářadí vemte kovovou trubku. Použijte ji na jeep - rozbijete tak okno jeepu. Podívejte se do něj a najdete keykartu. 

Pokračujte nahoru po schodech a kartu použijte na dveře vedle akvária. Pokračujte dveřmi dál a ze zelené skříňky seberte disketu. Můžete také stisknout páku a co se stane, uvidíte už sami.

Nyní jděte do vedlejšího pokoje a disketu vložte do počítače. Sejděte o patro níž a běžte opět po schodech dolů do sklepa. Jděte do místnosti s kulečníkem a z barového stolu seberte whisky.

Naproti schodům je malá místnůstka, z ní seberte sklenici a nasedněte do transportu. Běžte do místnosti s bednami a spusťte zelený přístroj - dozvíte se nějaké informace - a vstupte do teleportačního přístroje, který vás teleportujte do vesmíru.

Uprostřed místnosti je ovládací panel elektrického proudu, zapněte tedy proud a vezměte si jeden skafandr, ale ještě nejezděte výtahem nahoru, protože byste špatně skončili. Nejdříve si skafandr navlečte a poté vyjeďte nahoru.

Vedle výtahu je bouda, z ní seberte dráty a podívejte se na červené barely, vytéká z nich zelená tekutina, naberte ji do sklenice. Z přístroje vedle závory sebere minci a pokračujte nahoru ke kosmické lodi.

Do dalekohledu vhoďte minci a podívejte se na Zemi, pohled na ni si můžete zvětšovat zoomováním. Nyní vstupte do lodi a na rozbitý přístroj použijte dráty. 

Vyšplhejte až do startovací kabiny a posaďte se do křesla. Čeká vás startování lodě. Nejprve zvolte Run Pre - lunch Diagnostics a poté Initiate launch Sequence.

Vychutnejte si zničení Země. Po startu nastanou problémy opět s přístrojem v podpalubí. Slezte po žebříku úplně dolů a do přístroje nalejte tekutinu ze sklenice.

Toť vše, přeji příjemnou zábavu !

 
Stahujte dle libosti! A zase se vraťte!!!